Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik gyógyszer erre?

Létezik gyógyszer erre?

Figyelt kérdés

Eléggé erős menstruációs görcseim vannak, eddig no-spat és cataflamot használtam, majd áttértem másik fájdalomcsillapítóra, de ugyanúgy gyenge volt a hatása. Próbáltam sok gyógyszert, pl algoflex-m, meg hasonló direkt erre kifejelesztett gyógyszereket, de ezek egyáltalán semmit nem használtak.

A háziorvosom nem tudott mást írni, több orvost is kérdeztem, de nem tudtak segíteni.

Olvastam itt olyan gyógyszerről, amit a vérzést megelőző pár napban kell szedni, és így hatnak.

Természetesen szeretnék elmenni nőgyógyászhoz, de semmiképp nem akarok fogamzásgátlót szedni.

Tehát tudnátok ilyen gyógyszert, amit említettem? Ilyet csak nőgyógyász írhat, hogy a "sima" orvosok nem is említették?



2013. jún. 30. 02:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen pl. az Apranax 550,és háziorvos is felírhatja,de messze nem biztos,h az jó lesz. Vizsgálták már,h miért vannak ilyen erős fájdalmaid?

Gyakran endometriosis csinál ekkora fájdalmakat.

2013. jún. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak erős görcseim, én a Flector port ittam akkor.
2013. jún. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Köszönöm! Még nem, pár nap múlva megyek nőgyógyászhoz.

Másodiknak: Köszi, majd megérdeklődöm, hogy olyat lehetne-e.

2013. jún. 30. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!