Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A két combom között sokkal...

A két combom között sokkal sötétebb a bőröm, mint egyébként (fehérbőrű vagyok). Mit gondolsz? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nagyon gátlásos lettem emiatt, jelenleg nincs barátom, de természetesen szeretnék, viszont emiatt nem merném levenni előtte még a nadrágomat sem. :( Az a baj, hogy ha csak bugyi van rajtam (tanga bugyi), akkor is látszódik, hogy a bugyin kívül is sötétebb a bőröm a két combom között.


Szerintem nagyon csúnya, mert olyan, mintha ápolatlan lenne, pedig igényesnek gondolom magam, mosdok, tisztálkodok... nem tudom, hogy mit tehetnék még. :( Olvastam, hogy ez a pigmentek miatt van, de mégis mit lehetne tenni ellene? Attól félek, hogy ha lesz is barátom, akkor lehet h mondjuk nem említi majd meg, de legbelül biztos nem fog tetszeni. :(


Ráadásul képeken, videókon a nőknek mindig olyan szép természetes ott a bőrük, mint máshol is.


Mit tegyek? :(



2013. júl. 1. 20:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Tenni semmit nem tudsz,alkati dolog. De a képeknek,videóknak ne dőlj be! Photoshop a nagy része!

Max.annyit tehetsz,h elmész bőrgyógyászhoz, Ő esetleg tud ajánlani valamilyen halványító krémet.

2013. júl. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ugyan, ez normális. A hónod alja is sötétebb, a combod között és a combod felső részén a belső oldala is. Ezek a nemi éréssel változnak, teljesen természetes folyamat.

A képek, videók... á, ugyan, úgy fényképezik, hogy nem látszik, púder, Photoshop, krém.

Ha tényleg nagyon zavar és nagy területet érint, akkor valóban elmehetsz bőrgyógyászhoz, elmondhatod, mi a problémád, talán tud segíteni.

2013. júl. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, várom még a többiek véleményét is.

Esetleg ha valaki tudna ilyen krémet és leírná mi az, azt megköszönném.


Jaja, eléggé zavar, strandra nem ebből okból nem járok, de ha mégis elmegyek, akkor meg napozni sem merek, annyira látszik. No meg ha ágyba kerülnék egy fiúval... :(

2013. júl. 2. 21:27
 4/16 anonim ***** válasza:
Az OLIVAtól a BŐRFEHÉRÍTŐ,de az szeplőkre van..de pigmentesfoltocskákra is..azt mondod pigmenttől vannak,akkor lehet,h jó arra is.
2013. júl. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, hogy pigment miatt vagy sem. De ápolom magam, úgyhogy lehet. Köszönöm, ennek utánanézek.
2013. júl. 6. 19:47
 6/16 anonim ***** válasza:
na jó de az intim részeken,nem biztos h szabad mindenféle krémet használni..egyébkébt ez teljesen normális,mindenkinél így van,nem is értem mért zavar ez téged,olyan nagyon elüt?és bikini alól is kilátszik? egyébkébként meg a különféle képeknek tényleg nem kell hinni,lehet hogy a modelleknek alapozót tesznak rá és persze retusálják is
2013. júl. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen, pl. ha bikinét vennék fel és mondjuk törökülésbe ülnék a strandon... (vagy akármilyen módon kicsit jobban szétnyitnám a lábaim), akkor tuti nagyon csúnyán nézne ki, mert látszik a combjaim között. Mondjuk én elég duci vagyok, a combjaim talán jobban dörzsölődnek, lehet hogy ettől is van ez. De valamit kellene csinálni vele, mert nagyon csúnya. :(
2013. júl. 13. 23:02
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Azzal pedig nem tudsz mit csinalni. De en meg ronda pinat nem lattam. Szerintem rajtad kivul ez senkit nem foglalkoztat ennyire. Ferfi letemre soha nem gondolkodtam azon h a punci amit eppen reszelek szep e vagy sem. Szerintem mind szep.
2014. febr. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Volt ilyen barátnőm.Nem is értettem egy ideig,hogy miért

takargatja magát ott lent. Miután elmesélte,nem is

értettem először,hogy neki ez miért probléma!?

Ne aggódj mert amit Te gázosnak találsz,egy férfinak

szexis lehet.

2014. márc. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ne légy elkeseredve, sokaknak olyan, ez természetes, én is azt hiszem. Én csak képről ismerem, és sokáig én se tudtam, mi az, aztán megtudtam, hogy ez gyakori.
2014. márc. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!