Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs görcsökre létezik...

Menstruációs görcsökre létezik valamilyen házipraktika, ha pár óráig még nem vehetek e újabb gyógyszert és nem is nagyon használ?

Figyelt kérdés
Már 2 hete fáj az alhasam, és tegnap óta nem tudok felkelni, mert kisugárzik a derekamba és a lábaimba. Gyógyszert ugye nem vehetek be folyton és nem is hat rendesen, nem érzem a hatását. Kérlek segítsetek nekem!!!!

2013. júl. 2. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Meleg zuhany, meleg borogatás.

De ha két hete folyamatos menstruációd meg menstruációs görcseid vannak, akkor sos el kéne menni nődokihoz!

2013. júl. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

Forróvizes palack a derekadra,úgy feküdj hason.

(én ilyen kék melegithető zselés tasakot használok,gyógyszertárban 500Ft volt,de jó az is ha törölközőt mártogatod forró vizbe,csak ugy vigyázni kell,ne áztasd el az ágyat)

2013. júl. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak tegnap este óta vérzek, de nagyon. Semmit nem tudok csinálni. 16 éves vagyok és eléggé megijedtem. Szóval bármit kipróbálok de ezt a fájdalmat már nagyon nem bírom.
2013. júl. 2. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!