Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menstruációs és hüvelyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruációs és hüvelyi folyás problémák létezik megoldás?

Figyelt kérdés
a menzeszem rendszertelen, sosem tudom mikor jön meg és van, hogy előtte és utána, néha több napig csak barna folyásom van, azután persze jön a "sima" hüvelyi folyás, ami mindig változik, mindig más színű és állagú, már voltam nőgyógyásznál, sőt a patikából is több dolgot kipróbáltam semmi sem használt, mostanra már nagyon elkeseredtem, emiatt sajnos nem tudok tangát sem hordani és nagyon rossz érzés, hogy mindig tisztasági betétet kell hordanom, ami általában kilóg a bugyimból és a világosabb bugyimon átlátszik, így nagyon rossz szoknyát is hordanom, tudom, hogy nem lehet látni, de nekem akkor is feszengős érzés, reménykedem, hogy ti tudtok valami megoldást...

2013. jan. 24. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Fogamzásgátló tabletta. Stabilizálja a hormonháztartásod és rendszeres lesz a "menzeszed".
2013. jan. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én tangát hordok,van tangához való tisztasági betét is.Már vagy 10 éve :-) Nekem 12 éves korom óta van hüvelyfolyásos problémám,azóta kell hordanom tiszt.betétet.Nekem sem találtak rá megoldást,de pl 20 éves korom óta picivel jobb a helyzet!

Nemtom ki néz a lábad közé az utcán, de szerintem nyugodtan hordj szoknyát.Én is hordok.

2013. jan. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg kipróbálhatnád a barátcserje kapszulát, ami segíthet beállítani a menzeszedet. Cikluszavarra még jó a cickafark tea is. Amit pedig lehet, hogy már próbáltál, de azért leírom, a GynOphilus (a hüvelyflóra egyensúlyát állítja helyre).

Emellett pedig javaslom, hogy a lelki okokat is megvizsgáld. Ez belső egyensúlytalanságot jelez. S mivel ez mélységesen női dolog, a cikluszavar utalhat arra, hogy a nő nincs megelégedve adott szerepével, szexuális-szerelmi téren problémákkal küszködik, háborog a hétköznapokban megnyivánuló női alárendelt szerepe ellen, vagy túlzottan akaratos.

2013. jan. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat...

fogamzásgátlót nem szeretnék szedni, különböző okok miatt...


2. válaszoló én is pontosan 12 éves korom óta, mióta menstruálok, azóta szenvedek a hüvelyfolyással, bár én még csak 18 vagyok...

3. válaszoló érdekes,a miket írtál, sajnos néhány iga rám, de köszi a tippeket, ki fogom próbálni...

2013. jan. 24. 18:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát itt a szeretnék és a probléma mibenléte között van azért különbség, más nem igen fogja stabilizálni a menzeszed, kipróbálhatsz akármilyen hókuszpókuszt
2013. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

miért akkor ugyan ki fogja?

ha nem valaki, akkor valami más...

2013. jan. 24. 22:32
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem úgy értettem a mást, hogy másik ember, hanem más gyógyszer. Feltehetőleg a hormonrendszereddel van probléma, azért rendszertelen a menzeszed. Ha nagyon után akarsz járni, akkor endokrinológiára kérj beutalót, vizsgálják meg a hormonháztartásod. A menzeszre hatással lehet a pajzsmirigy-hormon is. Ha minden más hormon rendben van, a fogamzásgátló szépen stabilizálja a szintet, amitől nem menzeszed lesz, hanem megvonásos vérzésed, ami rendszeres és pontos. Sokkal kisebb bajt okozol, ha stabilizálod a hormonjaidat, mint szenvedsz vele. Van még egy lehetőség, ess teherbe, akkor nem lesz menzeszed:)

A hüvelyfolyást milyen mértékben vizsgálták? Lehet túlzott immunválasz valamire, vagy egy más nőgyógyászati gond megnyilvánulása is, de akár allergia is, özön dologtól lehet.

2013. jan. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!