Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan védekezzünk? Tablettát...

Hogyan védekezzünk? Tablettát nem szeretnék szedni, eddig mindig gumit használtunk. Milyen választás van még, ha még nem szültem? 20/l

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

spirál

hüvelygyűrű

2013. júl. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
spirált,csak szülés után lehet használni.hüvelygyűrű ugyanúgy hormont tartalmaz,mint a tabletta,csak kevesebbet.
2013. júl. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Rosszul tudod, kedves második válaszoló. Szülés előtt is tesznek fel spirált, s ezt a nőgyógyászomtól tudom. (Magán nőgyógyász)
2013. júl. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2013. júl. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
most olvastam utána!! csak azoknak a nőknek ajánlják, akik már szültek!!
2013. júl. 2. 11:22
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
az,hogy magánorvos az semmit nem jelent. Nem ajánlott felhelyezni még nem szült nőnek,ha felteszi az orvos,akkor nem jó szakember a szememben,lehet akármilyen magándoki...
2013. júl. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Van minispirál is, és tényleg lehet szülés előtt is használni, DE nem javasolt. Nem sok olyan orvos van, aki hajlandó egy nem szült nőnek spirált felrakni.

Ugyanis a jelszőszálán keresztül könnyen feljutnak a kórokozók, ami akár meddőséget okozó méhgyulladáshoz is vezethet. Ami mondjuk kellemetlen, ha az illetőnek nincs még gyereke. Így az orvosok inkább nem kockáztatnak.


Használjatok továbbra is gumit, az a legegyszerűbb.

Vagy szerezz be egy pesszáriumot/méhszájsapkát/lea contraceptivumot.

Nekem leám van, spermiciddel együtt szoktam néha használni. De véleményem szerint a gumi kevésbé macerás.


A hüvelygyűrű ugyanúgy hat, mint a tabletta, szóval ha nem akarsz hormonokat, nem javaslom azt sem.

2013. júl. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2013. júl. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves 3. (Papatyi)


Ahhoz képest,hogy nem érdekel ,mégis írtál. :D Sok mindenkit nem érdekel a mások véleménye,mégse írnak ezért üzenetet. De te tudod. Csak egy kérdés: naponta hány embernek írsz,akinek nem érdekel a véleménye? :D kac kac

2013. júl. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 poiu ***** válasza:
Mi a ritmust módszert használtuk kb. 20 évig, gond nélkül. A bizonytalan napokon sem álltunk le, csak másképp történt a dolog, fő a változatosság. Persze ez csak annak ajánlott, akinek szabályos a rimtusa.
2013. júl. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!