Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció és nyaralás!...

Menstruáció és nyaralás! Megoldható ez így? Légyszi segíts!

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy jövő héten megyünk nyaralni és késik a menstruációm, mert a héten meg kellene jönnie.


Nyaralás ugye tengerparton és imádom a vizet, miattam is megyünk ilyen helyre (utolsó nyaralás szüleimmel egyetem előtt) és minden nap két fürdést tervezünk!


Ez kivitelezhető az összes napon, ha pont jövő héten lesz meg? Mert különben már nincs is kedvem elmenni! Még sohasem fürödtem így és félek, különösen a fertőzésektől :( De a számomra ez a nyaralás tenger nélkül nem lenne az igazi, ülni itthon is tudok meg napozni!


Mit tegyek? Félek! Csak normális válaszokat! Köszi!



2013. júl. 3. 16:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Egy kis kiegészítés: tudom, hogy tamponnal megy a dolog, de amúgy ritkán használok és az bajom, hogy eddig - ha kellett, bár nem prefarálom,de mindegy - csak betéttel együtt használtam.


Hogy csináljam, hogy ne vérezzen át? Ráadásul mindig ilyen szörnyű kép ugrik be, hogy úszok, a vér meg utánam :S + a tengerpartig kell menni 700 métert a szállástól és mi van ha...

2013. júl. 3. 17:04
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Ha fürödni akarsz mindenáron, akkor a tampon az egyetlen lehetőséged gyakori cserével!
2013. júl. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen, mindenáron :)


Azért tettem fel a kérdést, mert tapasztalatlan vagyok ebben a témában, hogy hogyan "kell"!

2013. júl. 3. 17:13
 4/13 anonim ***** válasza:
szűz vagy még? ha nem, akkor supertampon(a legnagyobb). ha szűz vagy, elég a normál, és cserélgesd gyakran. nem fogod húzni magad után a csíkot, ne aggódj.
2013. júl. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen, az vagyok és köszönöm :)


És kb. egy cserével mennyi ideig lehet bent maradni? Amúgy szerencsére a csúcsnapokon sem olyan erősen vérzek, sőt... még betéttel se áztam át soha.

2013. júl. 3. 17:16
 6/13 anonim ***** válasza:

Miért utolsó, ha szűz miért nem használhatna szupert, ha olyan erős a vérzés? Én szuper pluszt is használtam gyakran, olyan erős volt.


Egyébként ugyan olyan tampont használj, mint általában, csak ha hosszabb ideig voltál a vízben, utána azonnal cseréld. Ha nagyon félsz, hogy átvérzik és észreveszik, vigyél strandkendőt.

2013. júl. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
hát mert amikor én szűz voltam, alig bírtam kiszedni magamból. de akkor lehet csak nálam volt így.
2013. júl. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 poiu ***** válasza:
47%
Kend be a tampont Canesten kenőccsel. Én f vagyok, ezt a trükköt a feleségemtől tudom.
2013. júl. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%
Feleséged mit szól ahhoz, hogy itt lógsz a nők nyavajáin élvezkedni?
2013. júl. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az intimtölcsér lenne szerintem a legjobb megoldás, mert az 12 órán át benn lehet és a fertőzések szempontjából is jobb mint a tampon. Csak az a baj, hogy ha még sosem használtad, akkor elsőre egy ilyen szituációban nem a legegyszerűbb. Van akinek rögtön megy a használata, de nekem pl. csak a harmadik menstruációmnál sikerült rendesen kiismernem.
2013. júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!