Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen helyzetbe mi a teendő?...

Ilyen helyzetbe mi a teendő? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Pont ma jött meg a mensim, és holnapra meg egy 2 napos, nagyon szuper családos, barátos programot szerveztünk (nem otthon)...nem tudom hogy lesz e ott normális wc tehát az lenne a lényeg hogy ne jöjjön most olyan sok vér...hogyan oldjatnám meg hogy jól is érezzem magam és hogy ne keljen azon görcsölnöm hogy mikor menjek wc-re...szóval mivel tudnám befolyásolni hogy kevesebb legyen? Tampon kizárva, az hogy itthon maradok, kizárva...14/L köszönöm szépen előre is! :)

2013. júl. 5. 11:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudod sajnos befolyásolni :(

Maximum azt tudod elérni, hogy több legyen, ezért inkább kerüld a nagyobb fizikai megerőltetést, mert az fokozott vérzést okozhat.

2013. júl. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hmm...rendben :( azt akkor hanyagolni fogom...én hallottam arról higy a citrom véralvadásgátló de nem tudom hogy van e benne valami...igaz ez?
2013. júl. 5. 11:19
 3/15 anonim ***** válasza:
10%
Nekem a pattogatott kukorica segít, de állítólag a citromlé is hatásos.
2013. júl. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy :( Ez sajnos ilyen.

vegyél fel passzos bugyit,ami jól tart. Vegyél fel hosszabb pólót,amiben lazán tudok érezni magad. És legyen nálad elég betét, zsepi, wc papír, és plusz bugyi, ha bármi baleset történne.

Érezd jól magad!!!

2013. júl. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Egészségesen élek..,már NAGYON rég nem eszem....
2013. júl. 5. 11:24
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) megpróbálom
2013. júl. 5. 11:24
 7/15 anonim ***** válasza:
53%

A citromlével elvileg eltolni lehetne. Ha meg véralvadásgátló hatása van, attól erősebb lenne, nem gyengébb.

Használj extra nagy betétet.

2013. júl. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Akkor a citromlé nem segít?
2013. júl. 5. 11:30
 9/15 A kérdező kommentje:
Mert nekem mikor tolni kellett akkor bevált :)
2013. júl. 5. 11:30
 10/15 A kérdező kommentje:
/most lehet jön majd a megszólások/ de energiaitalt vagy egy két korty ízesített sört esetleg ihatok? Attól nem lesz több?
2013. júl. 5. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!