Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Utoljára augusztus 6-án volt...

Utoljára augusztus 6-án volt "normális" vérzésem. Nem vagyok terhes. Azóta csak 1 napig tartó vérzéseim vannak,28 naponta. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hormonprobléma az oka.
2009. okt. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlót nem szedsz véletlenül? Az is okozhat ilyet, mindenképp a hormonháztartásod borult fel valamitől. Nézesd meg nőgyógyásszal.
2009. okt. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzásgátlót.
2009. okt. 17. 13:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Lányomnak hasonló a problémája,nála emésztési probléma vmiatt maradt el a menzesz.Ugye nincs minden nap széklet?
2009. okt. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet valamilyen betegség is, ami okozhat problémát, influenza, láz, hasonlók, nem tudom ilyen van-e.

A másik, ami eszembe jutott, hogy mennyi idős vagy? Vagy még nem állt be, és most kimozdult, vagy már kezdődik a változó kor (mondjuk erre nem garancia az életkor, sajnos hallottam már olyan esetről, hogy aránylag fiatalon jött a klimax).

2009. okt. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
35 éves vagyok, 3 gyermekem van. Nincsenek emésztési problémáim, ilyen jellegű problémám sem volt eddig. De ez nagyon furcsa, a nőgyógyász sem tud mit mondani. Először azt hittem, terhes vagyok, de negatív lett a laboratóriumi teszt és az UH is.
2009. okt. 19. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!