Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 53 napja nem volt menzeszem....

53 napja nem volt menzeszem. Es az elott is volt egy ido szak amikr 40 naponta volt meg. De volt ahogy 20 naponta. Ez nagyon nem normalis? :S mi bajom lehet? Okvetlenul kell mennem orvoshoz?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sok oka lehet annak,hogy ilyen rendszertelen legyen a menstruációd.Lehet betegség is,de lehet ez annak a jele is,hogy hamarosan vége.Ha nincs még gyereked,de szeretnél,akkor minnél hamarabb menj el orvoshoz,mert ő sokat javíthat gyógyszerekkel és egyéb dolgokkal ezen a rendszertelen menstruáción!Ha nem szeretnél gyereket,akkor is ajánlom az orvost,ő pontosan megtudná mondani,hogy mi a bajod.Pont anyukám volt az,aki így járt:engem fogadtak örökbe apámmal azért,mert sehogy sem jött össze..apámmal is gond volt,anyámnak pedig rendszertelen volt a menstruációja!És hát HIÁBA JÁRKÁLTAK ORVOSRÓL-ORVOSRA,hiába kaparászták anyámat annyit,sosem sikerült egészséges gyereket nemzeni és szülni.Volt egy terhessége anyámnak,ez a terhesség a 4.hónapban ért véget azzal,hogy a pici baba sajnos meghalt..:(

Anyám ezt a mai napig nem tudja megemészteni:S de azért én segítek neki,illetve próbálok segíteni neki ebben.

2010. ápr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sajnalom anyukadat :( .es rendes toled hogy ennyire segitesz neki.stb. haat mondjuk en meg gyereket nagyon nem akarok... 16 eves vagyok..s a menzeszem eddig rendszeresen jart meg... kb 3-4 evig.. csak most szept-okt - tol vagyok igy... hogy vagy 20 nap.. vagy 40..de most mar az 53 kicsit soknak tunik :S felek h vmi bajom van :S de dokihoz pedig felek elmenni :S
2010. ápr. 29. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:

terhesség kizárva?


ha igen, akkor nőgyógyász - hormonvizsgálat és ha szükséges, akkor tablettaszedés

2010. ápr. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valami hormonprobléma lehet. Menj el nőgyógyászhoz, ha eddig rendszeres volt.
2010. ápr. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
terhesseg kizarva... 16 eves vagyok..es szuz.. szal az tuti nem...... nyaron 3 honapig szedtem fogamzasgatlo tablettakat ( betegseg miatt...) lehet annak uto hatasa? vagy valami? mert kb. akkortol nem rendszeres.....
2010. ápr. 30. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!