Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Szabad így...

Ez normális? Szabad így tampont használnom?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok,szűz vagyok és 3 éve menstruálok.Eddig betétet használtam,de éjszaka állandóan átáztam,még akkor is,ha direkt éjszakai betétet használtam.Ma vettünk normál méretű tampont.Előírás szerint felhelyeztem,de mégis úgy érzem,mintha ki akarna csúszni,pedig nem.Fájni nem fáj,csak egy kicsit.Ez normális? Szabad úgy tampont használnom,hogy még szűz vagyok?

A válaszokat köszönöm.


2013. júl. 8. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szabad, csak kérdés, hogy tudsz-e. Nem kényelmetlen-e.
2013. júl. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Első vagyok. Akkor van jó helyen, ha egyáltalán nem érzed.
2013. júl. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szabad hasznalnod! De jobb lett volna minivel kezdened amig megszokod. Akkor van jo helyen ha nem erzed, hogy ott van!
2013. júl. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szabad

nincs elég mélyen, ezért érzed, feljebb kell tolni egészen odáig, amíg nem érzed, hogy ott van

2013. júl. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Előbb próbálkozz a minivel,én is úgy kezdtem.(meg szerintem mindenki aki szűz/vagy mikor elkezdte használni akkor még az volt, azzal kezdte)

Meg az első pár alkalommal még úgyis furcsa érzés, de a tájékoztatóban is benne van,hogy meddig kell "felrakni."

2013. júl. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!