Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 nappal a menstruáció előtt...

2 nappal a menstruáció előtt (10. dpo) mitől fájhat a petefészek azon az oldalon ahol volt a peteérés?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 13:30
 1/2 szindzseb válasza:
szerintem ez teljesen normális!Nekem is szokott fájni , mielött megjön, söt már pár barátnömtöl is hallottam!(ja és ha elötte szexelsz, attól is fájhat)Szerintem nem kell aggódni, de a saját nyugalmad érdekében ,látogass el a nögyógyászodhoz!
2013. júl. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem nem szokott fájni mensi előtt, viszont nem is azt jelezte szerintem, mert megemelkedett még jobban a hőm (prog.termelés gondolom) és tegnap előtt nem jött meg, s már nem is fáj, a mensis görcsök is elmúltak. De köszi h írtál, így utólag is, tudjam h mensi előtt az ilyen fájdalmak okésak :)
2013. júl. 11. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!