Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az átlag alsó és felső...

Mi az átlag alsó és felső határ 13 évesen mell méretben? Több lent.

Figyelt kérdés
12 és fél éves vagyok, 80E-s a méretem, de anyukám csak toppot enged, de már kicsi rám. Ezt is én szereztem. Azt olvastam hogy ha megjön akkor még sokat nő majd. Tudtok esetleg valami házi praktikát hogy feszesebb legyen, mert sajnos elég lötyi. :(
2013. júl. 8. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

80E?!!?!?!?

[link]

Ekkora melled van 12 és fél évesen? Na az már brutál. Mond meg anyukádnak,hogy ekkora mellre kell melltartó.

amúgy mikor én 13 éves voltam akkor A-s mellem volt

2013. júl. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jaaaa bocsi 80D félre írtam :D
2013. júl. 8. 18:17
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezer bocsánat rossz táblázatot néztem! 80b-s! :D
2013. júl. 8. 18:23
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Hú úgy már mindjárt más :D

Mond meg anyukádnak,hogy mindenkinek van az osztályból és csúfolnak,hogy neked nincs. Valamint,hogy nagyon kellemetlen neked.

2013. júl. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
előszöris nincs olyan hogy minimum maximum. Az sem biztos hogy sokat fog nőni még ha majd megjön. Anuykádat kérd meg vegyen melltartót mert nem fér bele, mutasd meg neki és mondd meg hogy ez ciki.
2013. júl. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!