Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nemi szerven keletkezett...

A nemi szerven keletkezett hólyagokat mik okozhatják?

Figyelt kérdés

A barátom orálisan kielégitett,előtte borotváltam,és nagyon meleg is van.Másik nap észleltem a nemiszervemen apró hólyagos pöttyöket.A szám mellett van egy apró seb,leet,hogy mikor orálisan kielégitett megfertőződtem?Mert előtte csókoloztunk.Vagy csak simán a melg és a borotva az oka?Nagyon meg vagyok ijedve,kérlek segitsetek.

17-L



2013. júl. 10. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Hol vannak a pöttyök? A kisajkak tájékán, vagy a szeméremdombodon? Utóbbi esetben szőrtüszőgyulladás, a meleg és a borotválás tehet róla. Majd elmúlik.
2013. júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Herpesz!!!
2013. júl. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez herpesz!

Az van a szádon is. Ilyenkor nem is kéne abszolút csókolózni, mert átadod a barátodnak is.

És a herpesz olyan, hogy kijöhet a szájon is, de akár a nemi szerven is.

Ez amúgy benne volt a szervezetedben, vírus okozza, ami immunrendszer gyengülésnél bármikor kijöhet.

Ilyenkor sem az orális szex, sem a csókolózás nem ajánlott.

2013. júl. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

tegnap 19:46-ot még annyival egészíteném ki, hogy a vírus nem tud szervezeten beleül vándorolni a száj, és a nemi tájék között, de kézzel, partnerrel, sbt.módon nagyoon könnyen átvihető...


Mondjuk a herpesz általában fájdalommal vagy égő érzéssel párosul.

Orvosnak érdemes lenne megmutatni, ő gyógyszert is tud javasolni a kezelésére. (csak kezelés lehetséges, a vírus már benned marad, és kiújulhat bármikor. Csak a tünetek megjelenésétől azok elmúlásáig fertőző)

2013. júl. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4-es!

3-as vagyok.

Nekem bőrgyógyász mondta, hogy ami kijöhet szájon, az kijöhet odalent is.

És hogy mikor számban-számon volt ilyen, megkérdezte, hogy odalent nincs-e?

A vírus amúgy benne van a szervezetben, a kérdés, hogy éppen hol jön ki.

2013. júl. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, megírod, hogy hol vannak azok a hólyagok?
2013. júl. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a szeméremdombon,az ajkak felett kicsivel,és a combom tövén is van egy.vagyis már csak a helye..
2013. júl. 16. 13:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg szőrtüszőgyulladás volt, de már múlófélben van. Legközelebb kenhetsz rá neugranormont vagy egyéb hámosítót, ha zavar.
2013. júl. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!