Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bakteriális fertőzés? Többi lent

Bakteriális fertőzés? Többi lent

Figyelt kérdés
Lassan egy éve szenvedek folyással,kétszer is vettek mintát de nem mutatott fertőzést,de a ph értékem megingott,mindent felírtak..később voltam rákszűrésen ott megállapították a bakteríálís fertözést,irtak fel betadine kúpót 14 napí ma raktam fel az utolsót,de még mindig van folyásom,ja és a betadine kúpot már előtte használtam csak irtak fel még vagilatct kúpot utána egy ideig akkor elmúlt...használtam már canestent,dalacin hk.et,lacktofeel-t.Mit csináljak vegyek vagilact-ot utána megint mint múltkor?miért nem harznált a kúp?járt már valaki igy?nem lesz nagyobb bajom?ja és ovszerrel védekezem!
2013. júl. 11. 23:28
 1/1 anonim válasza:
Lehetséges, hogy az òvszer használata okozza a nem múlò fertőzést. Van akinek érzékeny a szervezete az òvszerre vagy sikositòra. Ugyanazt a fajtát használod mindig? Pròbálj váltani vagy egy időre hagyj fel vele hogy történik-e változás. Ha igen, akkor az lesz a hunyò.
2013. júl. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!