Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ez méhenkívüli terhesség...

Lehet ez méhenkívüli terhesség? 19/L

Figyelt kérdés
Megjött, de nagyon erős vérzésem van.Hányingerem van és nagyon szédülök, sápadt vagyok. Múlt hónapban bevettem egy olyan esemény utáni tablettát (EllaOne) ami nagyobb valószínűséggel okozhat méhenkívüli terhességet mint az Escapelle 72órás tabletta, viszont ezt az EllaOne-t 5 napig be lehetett venni.Azóta tehát ez az első menstruációm, de nekem ilyen még sohasem volt,hogy ennyire szédüljek közben,és így legyengüljek.

2013. júl. 12. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A tabletta felborította a hormonális egyensúlyodat, azért erős a vérzés, azért vagy rosszul.

A méhen kívüli terhességnek nincs ilyen tünete (főleg, ha menstruálsz, mert ugye akkor nem vagy terhes), főleg nem az elején, csak doki tudja megállapítani.

2013. júl. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet de az negatív lett.
2013. júl. 12. 11:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Méhen kívülinél olyan alhasi fájdalmaid lennének, hogy nemigen bírnál kiírni ide egy kérdést. A tüneteid (hányinger, sápadtság, szédülés) a vérveszteség miatt vannak, az erős vérzés pedig a tabletta miatt. Az egy hatalmas hormonbomba a szervezetnek, valaki úgy eszi, mint a cukrot, és nem fogja fel, hogy mit okoz vele... Persze ha csak elvétve fordul elő, nagyon hasznos lehet, de vigyázni kell vele...
2013. júl. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jójó,de a méhenkívüli terhességnél előfordul hogy ugyanúgy menstruálsz...
2013. júl. 12. 11:41
 5/8 A kérdező kommentje:
3. köszönöm a válaszodat, megnyugodtam. :)
2013. júl. 12. 11:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Bevettél egy esemény utánit, csináltál tesztet és menstruálsz. Ennek ellenére terhességet gondolsz.

Az esélye rá számokkal ki sem fejezhető.

2013. júl. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
biztos nem vagy tehres az eseményutáni van hogy hónapokra felboritja a ciklust örülj neki hogy neked megjött.
2013. júl. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nálam volt már méhenkívüli, ugyanúgy megjött mint máskor, a teszt nem mutatta ki, de aztán 3. hónapnál annyira rosszul lettem, hogy bevánszrogtam a korházba és 1 órán belül már műtöttek is. bal oldalam már nem működik. csak a jobb. (a bal petevezeték eldurrant, mert abban nőtt volna a baba, csakhogy az nem tud tágulni annyira. és szétrobbant.
2013. dec. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!