Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gomba vagy bakteriális fertőzé...

Gomba vagy bakteriális fertőzés lehet?

Figyelt kérdés
2 hónapja visszatérő gombafertőzésem volt. Legutóbb canesten combival kezeltem majd regenerálódásként Gyntima tejsavas kúpot használtam. Szeretkezés után a párom péniszén sűrű, darabos váladék jelent meg. 2 napja nem kezeltem már magam semmivel, előtte 5 napig. Kissé érzékeny is volt az aktus közben. A pénisze ezután kicsi bepirosodott és viszkető érzést tapasztalt. Lehet még gomba, vagy bakteriális fertőzés?
2013. júl. 14. 09:11
 1/1 anonim ***** válasza:

szia,én annyit tudok hogy a canesten,recept nélküli nekem az életbe nem hazsnalt még,pedig c. albicans-om volt.

csak az hasznal amit orvos felír,kúp+gyógyszer,és a párodnak is kellene szednie vagy kennie magat.

sajnos a gomba az nehezen múlik,és nekem is volt h elmúlt,és 2 hetre rá visszajött.

2013. júl. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!