Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » MI bajom lehet ezekkel a...

MI bajom lehet ezekkel a tünetekkel?

Figyelt kérdés

Nap közben néha néha megfájdul az alhasam (szal a köldököm alatti hasrész) és mintha nehéznek érezném. Puffadok is (lehet h ezért érzem nehéznak a hasam ?) és hasmenésem ill hányingerem volt egyszer kétszer leginkább este. gondoltam már terheségre a hasi panaszok miatt, meg candidára is. fogamzásgátlót szedek és megszakítással is védekezünk. candida meg azért nem bizos mert csak fehér folyásom volt de az sem túrós és multhéten meg is jött és azota fehérfolyásom sincs. a viszketés is elmúlt uh. most már nem tudom mi lehet. Csak igy nem is tudom milyen orvoshoz mennyek ha muszály (nem igen szeretem öket)

elöre is köszi a válaszokat lehetőleg olyan irjon aki volt hasonlo helyzetben.


2009. okt. 19. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:

hát sztem ezek ilyen általános problémák, puffadni mindenki szokott néha-néha.

leginkább az emésztéseddel lehet a probléma, elég ha diétázol egy hétig sztem. nameg vegyél mindenképp normaflore-t.


a megszakításos szexet pedig hagyd abba, ne b@ssz ki ennyire a pasiddal, ha eccer gyóccert szedsz már.

vagy szexeljhetek normálisan, vagy ne szedj gyógyszert, hazsnálj spermicidet, és szórakozzatok ezzel a megszakítással.

de teljesen felesleges gyóccer mellé még a megszakítás is..:S

2009. okt. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én elmennék a helyedben a nőgyógyhoz.Lehet egy kis gyulladást szedtél össze.Ne várd meg amíg jobban fáj,esetleg estére kamillás fürdőt vegyél.Kamilla teát igyál szálasat ne filterest s kortyold be,ha gyulladás van hólyagod körül szépen kitakarít.
2009. okt. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!