Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok betét vagy tampon?...

Lányok betét vagy tampon? Melyiket részesítitek előnyben nappal és éjszaka?

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 16:36
 1/8 anonim válasza:
100%
Én határozottan a tampont! azza lbiztonságban érzem magam,meg a betét csuszkál jobbra balra,mindenhol csurom vér leszel...és én piszkosnak is érzem magam töle.Nem is használok betétet,max csak nagyon erős vérzés esetén tamponnal együtt.
2009. okt. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

nappal tampon, éjjel betét.

éjjel nem is szabad tampont használni, ezt az orvosok ismegmondják, meg egy 7-8 órára nem mindenkinek elég:P

2009. okt. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
éjjel nappal BETÉT! a tamponnal mindig szivárog a vér, meg viszket tőle a hüvelyem, egyáltalán nem szeretem! :((
2009. okt. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

én mindig tampont használok + tisztaságit hozzá ha nagyon szükséges. Nem szeretem a betét egyszerűen olyan érzésem van hogy tiszta "olyan" vagyok :S

20/L

2009. okt. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
suliban, meg ha párommal vagyok akkor tampon. ha hazaérek suliból,és éjszaka akkor betét. muszáj pihentetni a hüvelyt. és nekem is szokott viszketni a tampontól.
2009. okt. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 éves korom óta tampon, plusz tisztasági betét a nagyobb biztonság érdekében, és este is tampon, úgyis felkelek mindig pisilni, akkor cserélek is. Nekem sosem viszketett tőle meg semmi problémám nem volt, de van aki érzékenyebb mindenre és van akinek TSS-e, van, amiről olvashattok a tamponok tájékoztatóján.

De mindenkinek az a jobb ami neki higiénikusabb, biztonságossabb :), én tuti nem fogok kampányolni egyik ellen és mellett sem :)

2009. okt. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nappal tampon+tisztsaági. Éjszaka pedig betét.
2009. okt. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 petrusi válasza:
TAMPON, ez jó, nem ragad, és még élvezem is
2009. okt. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!