Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem bírom magamnak...

Miért nem bírom magamnak feltenni a tampont?

Figyelt kérdés
20éves vagyok és szűz..már többször próbáltam de mindig olyan volt mintha valami falba ütköznék, 6éve menstruálok és mindig is betétet használtam és nagyon utáálom , de valahogy nem megy ez a tampon dolog.Valaki segítsen:(
2009. okt. 19. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Először csak valami picike tamponnal a legerősebb napon próbáld. Ez hamar meg fog telni, de legalább gyakorlod sűrűn:)

Valőszínűleg rossz irányba tolod. Az ob-n asszem van rajz, de a neten is találhatsz, hogy merre is kell tolni. És úgy könnyebb, ha az egyik lábad felteszed pl a kád szélére (lehet wc is). Én úgy csináltam, hogy a jobbat feltettem, és jobb kézzel tettem fel, a lábam alatt. Remélem érthető voltam.

2009. okt. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm megfogom próbálni:) tudom hogy van rajz és úgy próbáltam de csak addig ment fel hogy a tampon vége még kilátszik az alja, és úgy még nem jó..
2009. okt. 19. 18:01
 3/3 anonim ***** válasza:
ne feszíts rá. azér ütközik falba, mert összeszorítod az izmaid. wc ülve próbáld meg felrakni. a legkisebbet. és mindig lazíts.
2009. okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!