Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Most akarok feltenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Most akarok feltenni magamnak fogszabályzót szerintetek mennyire lenne hátrányos ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérek tőletek. Szerintetek mennyire jelent előnyt/hátrányt a fogszabályzó ismerkedésnél? Megváltozik-e egy lánynak a benyomása a fiúról ha meglátja, hogy fogszabályzója van? 19/F
2011. máj. 19. 18:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én amikor először megláttam egy srácot (nem vmi jóképű) azt hittem rosszul leszek. Máskor meg egy versenyen voltam, segítséget akart kérni tőlem a srác, és mivel gyönyörű szemei voltak és helyes is volt, észrevettem, hogy fogszabályzós, egyáltalán nem befolyásolta a képet. Sőt, vannak olyan fiúk, akik nagyon vonzóak fogszabályzóba. Nem zavaró az.
2011. máj. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Csak sajnos nem minden csaj fogadja el ezt :( és olyan megalázó így lenni 1 éven keresztül, hogy a csajok nagy része hátat fordít neked csak a fogszabi miatt :(
2011. máj. 19. 18:51
 3/22 Smartguy86 ***** válasza:

Hülyeség, hogy csak amiatt fordítanak hátat. Akkor ott vagy valami más gáz is van a dologban, vagy csak hülye csajokat fogsz ki.


Amúgy ha látják rajtad, hogy majd megőrülsz, annyira idiótának érzed magad a fogszabályzóban, akkor ők is azt fogják rajtad észrevenni először. Ha elfogadod, hogy ez kell neked és végigcsinálod becsülettel, akkor nem fogja őket zavarni. Minél jobban rejtegetsz valamit, annál feltűnőbb, hogy valami nem okés...

2011. máj. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
De most ha odavigyorgok a képükbe a fogszabályzóval az se jobb =/ Nehéz ilyenkor magabiztosnak lenni az a baj.
2011. máj. 19. 18:57
 5/22 skarma ***** válasza:

Szia, igaz, én lány vagyok, nekem is volt fogszabályzóm, tudod meddig? 3 évig!!

és azalatt volt az egyetlen párkapcsolatom. Max. neked zavaró, a másik félnek, ha szeret, akkor nem.

2011. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
3 évig? :O :O Remélem nekem nem kell 1 évnél több ideig viselni =/
2011. máj. 19. 19:06
 7/22 Smartguy86 ***** válasza:

Ha te úgy érzed, hogy ciki úgy vigyorogni, akkor cikinek is fog hatni. A lányok sokkal jobbak a non-verbális jelek visszafejtésében, így olyan dolgokat is észrevesznek rajtad, amikre nem is gondolnál. Ha belül rettegsz, hogy mit fog szólni, akkor akármit csinálsz, észre fogja venni.


Ne azzal foglalkozz, hogy mi van a szádban. A lánnyal foglalkozz!

2011. máj. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszi 19:06 megfogadom a tanácsod ;) ;)
2011. máj. 19. 19:08
 9/22 Smartguy86 ***** válasza:
Ha 1 évig se kéne viselned, az azt jelentené, hogy alig van mit szabályozni - ilyenkor meg nincs is értelme vele vesződni (főleg, hogy az elején nagyon fájhat). Mivel elmúltál 18, ezért az állkapcsod már becsontosodott többnyire, így több idő kell majd az átformáláshoz.
2011. máj. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
De nekem csak a felső fogsoromra lenne szükséges szerencsére :) Abból is a középső két fog de akkor már értelemszerűen az egész felső fogsorra érdemes rakatni szabályzót.
2011. máj. 19. 19:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!