Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, veletek is előfordult...

Lányok, veletek is előfordult már ez?

Figyelt kérdés
Éppen megvan,most tartok a 4. napnál.Egész éjszaka és délelőtt nem jött semmi,aztán pár órája megint megindult.

2013. júl. 15. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformak! Minden nonek mas a verzese (erossege, hossza stb.). Igen elofordulhat!:) Ne ijedj meg!:) Ritkan a szervezetunk olyan dolgokat "produkal" ami nagyon meg tud lepni minket embereket! Holott teljesen termeszetes ami velunk tortenik!:)


Amugy lehet, hogy "megeroltetted" magad, emeltel valamit vagy sportoltal! Ez is lehet az oka az eros verzesednek!:)

2013. júl. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia!


Nekem is mindig ezt csinálja a 4. napnál. Mintha már elmúlt volna aztán pár óra után megint megjön.

21/L

2013. júl. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Esténként járok futni,nem tudom az mennyire befolyásolja.
2013. júl. 16. 11:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Az bizony befolyásolja,mivel azis sport!:)

és ez természetes,nekem a 4.-5.napnál szokott ilyen lenni..de aztán már rövid ideig tart,és csak barnás...

szóval ne ijedj meg,nemkell megijedni:)

2013. júl. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi.Nem ijedtem meg,csak fura volt.Azt hittem,elmúlt,aztán egyszer csak éreztem,hogy megindul.
2013. júl. 21. 18:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

OK,akkor minden OK:)

És sportolj bátran!:)

2013. júl. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!