Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egészségesen szeretnék élni....

Egészségesen szeretnék élni. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
el szeretnék kezdeni egészségesen táplálkozni, mozogni mert érzem hogy igy nemvagyok teljes. bármi segíthet, tippek, tanácsok, egészséges könnyen elkészítehtő ételek, sportok, bármi. többek között szeretnék megtanulni valami nagyon gyorsan elkészíthető és elfogyasztható reggelit, mivel iskolába járok és nincs sok időm reggel. napi étrend is, bármi segít. nagyon besegítenétek ha adnátok pár tippet ti hogy cisnájátok. előre is nagyon köszönöm.
2009. okt. 19. 22:17
 1/3 anonim válasza:

Hát az egészséges életmód alapja a megfelelő táplálkozás! A megfelelő étkezés szerintem és sokak szerint is napi 6x étkezés. Ez abból áll hogy reggel, délelőtt, délbe, délután valamikor, uzsi 6 fele és este! Azt a hülyeséget meg el kell felejteni hogy "6 óra után nem szabad enni" dolgot. Amit érdemes enni, sok zöldség gyümölcs, hal, csirkehús, rizs, a kenyeret teljesen kivonni az étrendből és csak teljeskörűségű dolgokat enni.


A mozgásról annyit hogy naponta vagy minden másnap egy kis kocogás, szobabiciklizés, attól függ milyen lehetőségek vannak. De akár edzőterembe is lejárhatsz!

Itt egy edzésterv :)


[link]


Lehet válogatni! Remélem tudtam segíteni! 17/F

2009. okt. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az első vagyok. Úgy vettem ki az írásodból hogy lány vagy, de ha nem akkor bocsi :) Ebben az esetben:


[link]

2009. okt. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen-igen lány vagyok, köszönöm szépen hogy írtál
2009. okt. 22. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!