Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér darabok a hüvelyemben,...

Fehér darabok a hüvelyemben, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A peteérésemhez vizsgálom a méhnyaknyákot és most fehér darabkákat találtam. Nincs semmi szaga, nem nyúlós, nem sok. Nem védekezünk, mert babát szeretnénk, de már több napja nem voltunk együtt. Találkozott már vki ilyennel? Kóros, menjek vele orvoshoz?
2009. okt. 20. 07:34
 1/8 anonim válasza:
95%
Nekem is szokott lenni,mikor elmentem vele orvoshoz megvizsgált,de azt mondta semmi gond velem.De ha van időd menj el vele orvoshoz,mert miden nő más.Hátha téged is megnyugtat.Most várjuk az első babánkat.Fel a fejjel,Semmi gond.NYugi.
2009. okt. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ. Fölöslegesen nem akarok dokihoz szaladgálni, mert a 9 hónapos babámmal vagyok itthon. Jó egészséget kívánok és könnyű szülést!
2009. okt. 20. 08:04
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
A zuhany csodákra képes...
2009. okt. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is mostanában volt ilyen, először én sem gondoltam, hogy komoly, mert nem volt más tünetem, de idővel rosszabbodott és végül hüvelygombának bizonyult. Én Pevaryl-G hüvelykúppal kezeltem ki, de nem biztos hogy neked is épp ez használna.
2009. okt. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gomás vagy.Azért turosodik a váladék.
2009. okt. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gombás.
2009. okt. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztem meg sperma maradék...
2009. okt. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt. Elmentem dokihoz, aki megállapította hogy szép kis fertőzésem van,hozzá teszem nem fájt nem viszketett semmim. Kaptam rá gyógyszert és két nap alatt helyrejöttem.
2009. okt. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!