Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér pöttyök vannak a hüvelye...

Fehér pöttyök vannak a hüvelyemben. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2 hete van ez, voltam már nőgyógyásznál is vele, még nem tudott mondani semmit ezért hüvelytablettát kaptam, de semmi hatása.Nagyon félek, nem tudom mi lehet ez.
2011. júl. 17. 20:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Fehér pöttyök? Azok candida albicans gombatelepek. Helyileg hatásosan ecsetelheted bóraxos glicerinnel.
2011. júl. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

úristen, te belelátsz a hüvelyedbe? hogy csinálod?

egyébként hüvelygomba ;)

2011. júl. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Jah, már feltalálták a tükröt:)
2011. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
kenetet vett a doki? mióta használod a tablettát?
2011. júl. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
vett kenetet igen, a tablettát 5 napja használom de nincs változás. én úgy tudtam hogy a hüvelygomba tünetei nem a fehér pöttyök :S
2011. júl. 17. 21:25
 6/18 anonim ***** válasza:

Pedig de, az is. Mindig tanul az ember:)

Tehát mégegyszer: bóraxos glicerinbe mártott vattapálcikával (vagy te magad gyártotta hurkapálcára tekert vatta) ecsetelés. De jó hatású a joghurtos hüvelyöblítés is. Persze az orvos által felírt tablettákat is szedni kell.

2011. júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! és meddig tarthat mire rendbejön?
2011. júl. 17. 21:41
 8/18 anonim ***** válasza:
Egy-két hét alatt teljesen tünetmentes lehetsz, de sajnos - hajlam, vagy a szervezet gyengesége esetén - bármikor visszatérhet, akár többször is. Olyankor már radikális étrend változtatást is kell csinálni, pl. candida diéta, keress rá a neten. Nagyon kemény...Teljes cukor-, élesztő-, és sokminden más megvonása.
2011. júl. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

ESZEDBE NE JUSSON SEMMI kenegetés vattapálcákkal!!!!!!!!!!!!! pláne, amíg más szerrel kezelnek! pláne a joghurtos marhaságot felejtsd el, olyan gyulladást tudsz vele csinálni, hogy egy életre kihat, a mai joghurtoknak köze nincs a régi házi tejtermékekhez ugyanis

használd a gyógyszert, hatni fog, 5 nap még nem sok idő

2011. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Bocsánat, kedves Professzor Úr/Asszony, természetesen ön sokkal okosabb, mint egy nőgyógyász-onkológus főorvos...:)
2011. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!