Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet velem? Ilyeneket még...

Mi lehet velem? Ilyeneket még soha nem tapasztaltam.

Figyelt kérdés
Késet a menszeszem 6-7 napot de minden nap sokszor úgy éreztem,hogy na ma mert úgy görcsöltem. Végül tegnap előtt délután elkezdtem barnázni de másnap reggelre nem volt semmi a betétben.Tegnap délelőtt 10-11 fele jöttmeg "rendesen" alig van egy kicsi.Fáradékony vagyok és tegnap (miután "megjött" fájt nagyon a gátam és a fenekemnél úgy éreztem mikor mentem mintha leakarna szakadni ,meg persze görcsölt a hasam)Ma mikor felálltam többször megszédültem,felálltam a kanapéról elindultam kifele megtettem pár lépést és megálltam és olyan volt mint mikor le van kapcsolva a villany és fokozatosan egyre erősebb a fény ez kb 15-20 másodperc..Már 3. reggel kelek hányingerre és mégis farkas éhes vagyok,kimegyek enni de büdösnek érzem a szalámikat (mások szerint nem az)már a környezetem idegeire megyek mert mindent dobnék ki,egyedül a piskóta tallérnak van jó illata(szerintem )... mi lehet a gond? Valami komoly lehet? Doki?

2013. júl. 16. 22:27
 1/2 A kérdező kommentje:
'Menstruációm (3. szó)
2013. júl. 16. 22:30
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány éves vagy, de ezek a reggeli tünetek terhesség esetén szoktak jelentkezni. Lehet esetleg?
2013. júl. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!