Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Be szoktam pisilni. Mit tehetek?

Be szoktam pisilni. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
amikor a barátaimmal vagyok és nagyon nevetünk valamin néha be szoktam pisilni. Senkinek nem merek erről beszélni és általában úgy tudok tenni mintha misem történt volna. Egyszer barátnőm észrevette és csak neki mertem elmondani. Nagyon gáz és komoly válaszokat szeretnék kapni kérlek segítsetek.

2013. júl. 16. 22:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Intimtorna. Gyengék a medenceizmaid. Inkontinencia a neve, és nagyon szépen kezelhető, amúgy egyáltalán nem ritka. Addig is hordj betétet.
2013. júl. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nevetek rajtad, pedig nem tudom milyen érzés ez mert még sosem tapasztaltam ilyet magamon, de ez bizony jelenthet ám betegséget.

Egyik ismerősöm 18 éves, többször bevizel a mai napig is éjszaka. Már többször észrevettem hogy problémája van, de egyszer úgy 2 éve voltunk egy buliba és nála töltöttem az éjszakát mert nem volt hazafelé buszom, és igaz hogy én a földön aludtam egy matracon de észrevettem hogy valami nem gömbölyű nála és próbáltam kicsit utána nézni a dolgoknak. Persze nem mondtam el neki hogy tudok erről, mert nem akartam kellemetlen helyzetbe hozni, meg fogalmam sem volt mi az oka, tehát azért sem, így kicsit utána néztem a neten, meg kérdezősködtem is pár embert akik jártasak az egészségügyben és mondták hogy lehet hólyag probléma, hogy túl kicsi és nem tud annyi vizeletet tárolni. Ugye nevetésed alatt történik ez akkor is meglehet hogy ez a gond és ugye nevetéssel elengeded magad ott lent és így fordul elő hogy sikerül becsorgatnod.

Én a helyedben mindenképp elmennék orvoshoz hogy kivizsgáljanak mert lehet hogy ott gyengék az izmaid vagy valami betegséged van, vagy veseproblémád van és túlsok vizet von ki a szervezetedből ami ugye ott jön ki, mert ha túl hamar telik meg a hólyagod az sem valami jó, főleg ha nem iszol annyit.

Én mindenképp elmennék vele dokihoz.

2013. júl. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Nekem van egy ismerosom aki 9éves koraig bepisilt! Menj el orvoshoz mindenkepp,ott biztos tudnak rajtad segiteni!
2013. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok, szerintem ti összekeveritek a kérdező problémáját az éjszakai ágybavizeléssel, de nem erről írt. Az alapján, amit leírt, inkontinens, ez a kettő pedig olyan messze van egymástól, mint ide Jeruzsálem!
2013. júl. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Igaza van az 1-nek. Stressz inkontinencia


[link]

2013. júl. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

En is az egyesel ertek egyet.

Nalam is elofordult mar, igaz en ittas is voltam es sirtam a rohogestol.

Anyukam (ket szules utan) igy 60 korul mar egyre tobbszor, de csak ha nagyon nevet.


Van egy kis konyv, valami 7 perc sextitok vagy mi a neve, ami elmagyarazza, hogyan tornaztasd a huvely izmokat. Ha gyakorlod, akkor ez segit.


Elobb a tornaval probalkozz es csak utana orvos, mert a vegen meg felirnak valami felesleges gyogyszert, mindenfele vacak mellekhatassokkal.

2013. júl. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvoshoz kell menned, de az is nagyon fontos, hogy soha egy pillanatig se hibáztasd Magad, mert nem tehetsz róla!!!
2013. júl. 17. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Menyél orvoshoz hogy kivízsgáljon.

Addig meg probáljál felnőt pelenkát.

Nekem is ez segitett.

2013. júl. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hát az az igazság hogy nem igazán merek elmenni orvoshoz mert kissé gáz dolog. Még anyukámnak sem merem elmondani.
2013. júl. 20. 14:54
 10/13 anonim ***** válasza:
A 07-17 05:37-es vagyok. Ne szégyelld Magad, mert nem tehetsz róla, de segíteni csak orvos tud.
2013. júl. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!