Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek? Tudom, hogy...

Mikor teszteljek? Tudom, hogy a reggeli első vizelet a legjobb a tesztelésre, de én egy éjszaka 3-4 szer is szoktam pisilni, is attol félek, hogy nem elég koncentrált a reggeli vizelet.

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Akkor ne a reggeli elsőt teszteld, hanem azt, amikor szerinted a legkoncentráltabb. Vagy vegyél olyan tesztet, ahol gyűjtögetni kell a pisit (tudom, hogy van ilyen, csak a nevét nem tudom).

Üdv.

2008. nov. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy idő után (ha már elég hcg termelődött a szervezetedben) már mindegy mikor tesztelsz! Egyébként azért javasolt a reggel, mert akkor a sok evés ivás nem hígítja fel a vizeletet. Vagyis tesztelj olyankor, amikor régen ettél/ittál.
2008. nov. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , nem iszom félnapig , akkor talán jo lesz.
2008. nov. 24. 12:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem vagy esetleg felfázva ,hogy ilyen sokat jársz pisilni? Mert ez nem egészséges és a babára is veszélyes lehet, mert baktériumok okozzák lehet ,hogy nincs más tüneted csak az ,hogy éjjel is felkelsz wc-re, de nem jó ha baci van arrafelé. Menj el a házi orvoshoz vagy a nőgyógyászhoz én nála jártam , inkább nőgyógyászhoz, és mondd neki, hogy lehet hogy fel vagy fázva, sűrűn pisilsz ,de mondd neki, azt is hogy lehet hogy baba van. Elküld laborba másnap meg van az eredmény te is nyugodtabb vagy, és ha van is valami kis baci ,akkor egy pár napos kezeléssel kigyógyít, és nem kell éjjel rohangálnod, meg esetleg nem lesz nagyobb baj odabenn. Valamint ha baba van,akkor még most kezeltesd ki mint később kelljen gyógyszerezi, valamint , ha most nincs is baba ,akkor egészségesen tudod várni a babát. Én is csak sokat jártam éjjel wc-re és fel voltam fázva. A doki mondta is hogy jobb ,hogy még most vettük észre!

Sok sikert!

2008. nov. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

S ikerült megoldani valahogy a tesztelést? Előző vagyok!!!

2008. nov. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen sikerült ,és halványan pozitiv lett töbféle teszttel is.

Köszönöm a válszokat !

2008. nov. 27. 07:00
 7/7 anonim ***** válasza:

SZIA!

GARTULÁLOK!!!! Boldog babavárást! Vigyázz magatokra!!!

2008. nov. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!