Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nyilvános mellékhelyiségben,...

Nyilvános mellékhelyiségben, amint valaki bejön nem tudok pisilni. Piszoárnál lehetetlen, ezért be szoktam menni a WC-be, eleinte ott ment de most már ott sem mindig. Mit tudnék ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

Tehát beállok a WC-be elkezdeném végezni a dolgom,erre valaki hallom hogy belép.Elkezdeni még el tudom,de amint hangja van és tudom,hogy az illető is hallja aki éppen bejött,nem megy tovább.Próbáltam már becsapni magam azzal, hogy azt képzeltem hogy bejött valaki,de nem sikerült,akkor rendesen ment.Ez fordítva sem működik nem tudom azt képzelni,hogy az illető nincs ott,ha valóban ott van.

Néha nagyon kínos,főleg egy forgalmasabb mellékhelyiségben,van hogy negyed órát várok hogy nyugalom legyen és végezhessem a dolgom,akármennyire is kell.


2008. szept. 28. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
velem is ez van, és senki sem érti! néha, ha becsukom a szemem és befogom a fülem és kizárom a külvilágot sikerül... de sokszor akkor se...
2008. szept. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Jó tudni hogy nem csak én vagyok vele így...

Ja,és elfelejtettem hozzáírni,hogy 15 vagyok.

2008. szept. 28. 22:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül vele,de az már beteges hogy még a wc-be is gond van vele.Ne csinálj belőle akkora ügyet,mert tényleg kórossá válik.
2008. szept. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel en is igy vagyok, de meg itthon is.. Ha pl van valaki a wc korul, egyszeruen addig nem megy, amig nem tudom, hogy nem hallja.. Iszonyu:(

Mondjuk en lany vagyok, de nem hiszem, h ilyen teren ez nagy kulonbseg.

2008. szept. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha idősebb leszel, menni fog. Akiket én kérdeztem erről, most 30 évesek, és elmondták,h ilyen korban ők sem tudták használni a pisoart.
2008. szept. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,megnyugtattatok :)
2008. szept. 29. 19:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, itthon is... lány vagyok mondjuk, de ez mindegy.
2008. nov. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy a fiúknál ez ciki, de ülj rá a WC-re és találd el azt a pontot ahol halkabban folyik vagy keress egy bokrot a környéken!
2009. jan. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem ne foglalkozz azzal, hogy van ott valaki. Nem azért ment be, hogy téged figyeljen. Mindig a sarokhoz a legközelebbihez állj és fordulj egy kicsit a sarok felé, és akkor szinte biztos, hogy még véletlen sem látja meg senki! Próbáld legyőzni a "félelmedet", elvégre a világon nem csak neked kell WC-re menni. Ez az egész röviden: Gondolj valami szépre és ne figyelj az emberekre!:)
2009. jan. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
úgyszint plusz én ilyenkor a vállaimmal beszorítom a fulem azt jo
2013. aug. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!