Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Leírná nekem valaki, milyen...

Leírná nekem valaki, milyen az egészséges női váladék?

Figyelt kérdés

Csak olyan írjon aki egészséges.állaga,szaga,?

azért kérdezem mert már elég régóta elakarok menni dokihoz, és van amikor sokáig nincsenek tüneteim, de mindig újra visszajön és már fogalmam sincs milyen is amikor egészséges.



2013. júl. 16. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

En egeszsegesnek tartom magam, es nincs valadekom/folyasom, kiveve a menzi elotti(utani) par napot. Amikor megis van (mert egy ellenallhatatlan jokepu ferfi a karjaiba vesz:) akkor feheres, inkabb atlatszo, nyulos, mint a takony. Szaga, ize nincs! (az izet en ellenorzom, hogy eszrevegyem ha van valtozas, illetve ha a partnerrel olyan a kapcsolatom, akkor tole is megkerdezem... ;)


Amikor regebben beteg voltam, akkor a valadek ize is megvaltozott, de mostanaban nincs ize.

2013. júl. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az egészséges nem szagos, vagy ízes. Fehér vagy átlátszó, és ahogy az első is írta, takonyállagú, vagy víz-szerű. A betéten viszont megsárgulhat, tehát, ha órák múltán nézel rá, akkor lehet sárga, de a friss nem! Ha nem viszket, és nem változik a színe-szaga, akkor minden okés.

Vannak dokik, akik az erős folyásra gyógyszert írnak, de ha neked mindig is olyan volt, max a ciklus során rendszeresen ugyanúgy változik, akkor semmi bajod.

2013. júl. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ès ha valakinek túl sós?
2013. júl. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!