Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez a folyás?

Mi ez a folyás?

Figyelt kérdés
Néha totál úgy érzem,mintha bepisiltem volna,pedig nem,csak folyik ilyen fehér-víz állagú akármi (poénok elkerülése miatt nem pisiltem be és nem is vagyok felizgult állapotban és nem is kavarok fűvel-fával... ).Volt már korábban is ilyenem,ahogy elkezdtem szedni a fogamzásgátlót,kaptam a folyásra kúpot,na akkor is ugyanígy eláztatott ,jobban mint a kúp "szedése" előtt,de ez már vagy fél éve volt,se fogamzásgátlót,se kúpot nem szedek (lehet kéne ,vagy nem is tudom ).Néha elkezd folydogálni és ma már 3x cseréltem bugyit mert csupa "víz" lett.Vízállagú is kicsit.Mitől van ez?Nőgyógyászhoz kéne menjek megint?

2013. júl. 5. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs kellemetlen szaga és nem csíp vagy viszket akkor normális fehérfolyás.
2013. júl. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!