Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi tesz jót egy másnaposnak?

Mi tesz jót egy másnaposnak?

Figyelt kérdés

A bnőm ma este eléggé berúgott. Holnap megyek hozzá és szeretnék neki vinni valamit, ami jól esne neki. Pl.:baracklé.

Mit ajánlotok?



2013. júl. 16. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Most konkrétan a msánaposság ellen kell? Mert akkor elsőre hülyeségnek fog hangzani egy minimálsi emnnyiségü pia...
2013. júl. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 intrepid ***** válasza:
76%
Ha rosszulvan, aszpirin, + multivitamin pezsgőtabletta.(vízben meginni) A pezsgőtablettát lehet ismételni.
2013. júl. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Volt egy dokumentumfilm, miszerint a másnaposság ellen jó a tükörtojás és a jó zsíros sült kolbász. Nehezen fogja megenni, talán fele vissza is jön, de állítólag hatásos. Én mindig 3 tojást és szalonnát sütök a férjemnek, amikor sajnálom, utána kap multivitamint, vagy normaflor port. Később pedig sok folyadékot és szódát. Ez többnyire segít. Ha meg haragszok rá, mert csúnyán is viselkedett vendégségben, akkor az ágya mellett hagyom a telehányt vödröt, rácsukom az ajtót és nem készítek neki semmi kaját :)
2013. júl. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
74%
Húsleves.
2013. júl. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Sok-sok folyadék (nem alkoholos). Nekem pl kedvencem a 100%-os narancslé, az mindig jólesik, ha rendetlenkedik a pocak, még másnaposan is. Meg ahogyan az egyik válaszoló írta, valami zsíros reggeli, én is láttam az a filmet. :D
2013. júl. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Így van. Sok-sok folyadék,ha lehet gyümölcslé, sós ételek,mert a másnaposságot a folyadék és ásványi anyag hiány okozza. Emellett persze 1 Algopyrin,v. Aspirin sokat segíthet.
2013. júl. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!