Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez gomba vagy bakteriális...

Ez gomba vagy bakteriális fertőzés, vagy nincs is semmi bajom?

Figyelt kérdés
2 hónapja visszatérő problémával küzdök. Szex közben érzékeny a hüvelyem, a párom többször piros gombafertőzésre hasonlító kiütés kapott tőlem. nem viszket nem fáj, nem ég csak érzékeny. 4 napig Betadine kúppal kezeltem, aztán Canesten h.tabletta és krém, majd tejsavas kúp. Aztán együttlét után, sűrű darabos folyásom volt, emellett még mindig érzékeny kicsit. Elmentem egy magánrendelőbe ott a nődoki azt mondta nem lát semmi fertőzésre utaló jelet, mikroszkóp alatt is megvizsgálta de nem látott semmit. A mintát elküldte tenyésztésre és laborba, most várunk. Nem mondta hogy látna darabos, folyást. Tegnap együtt voltunk és megint ezt tapasztaltam magamon és a páromon is aktus után. Párom is kezeli magát a biztonság kedvéért canesten krémmel, bár panasza nincs. 5 éve szedek fogamzásgátlót amúgy, Yasminelle. Volt már valakinek hasonló tapasztalata?
2013. júl. 17. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért nem lát semmit az orvos mikroszkóp alatt, mert a Betadine, a Canesten és a tejsavas irrigálás után nem értékelhető a keneted. Ezért nem szabad csak úgy házilag nekiállni az ilyen otthoni kezeléseknek.

Lehet, hogy a tenyésztés sem lesz értékelhető.


Ezek után, ha újra előjön a probléma, akkor rögtön menj orvoshoz, ne kezelgesd magad otthon. Akkor tud majd csak normális tenyésztést csinálni.

2013. júl. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenben tökéletesen igaza van az első Válaszolónak! Nem kísérletezgetni kell ha baj van, hanem orvoshoz kell menni, mert csak ő tud biztosat mondani vizsgálat után!!!
2013. júl. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A betadine kb 1 hónapja volt, vagy mégtöbb, a canesten pedig legutoljára múlthét csütörtökön, én pedig hétfőn voltam a dokinál.
2013. júl. 17. 08:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Csütörtök és hétfő között csak 4 nap telt el + tejsavas kúp. Pont elég, hogy ne tudjon tenyésztést csinálni.
2013. júl. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!