Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fiatal lanynal mik a terhesseg...

Fiatal lanynal mik a terhesseg jelei?

Figyelt kérdés
Egyre jobban szedulok es rancosodik a mellem es mintha sotetebb szinu lenne.Hirtelen jon ram a vizelesi inger es altalaban akkor amikor lefekszek aludni pedig meg sose volt ilyen. Neha ugy erzem undorodok szagoktol. Nincs penzem terhessegi tesztre. A baratommal megszakitasos modszerrel csinaltuk nem vedekeztunk. Bunko valaszoktol kimeljetek. Megbantam.:(

2013. júl. 17. 11:02
 1/7 anonim válasza:
Én gyógyszert szedek, és megis jött, de ugyanezek a tűnetek, kérj anyudtól pénzt.
2013. júl. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
lehetséges h terhes vagy. mikor voltatok együtt?ezek mind lehet terhességi tünet. megkérdezhetem hány éves vagy??
2013. júl. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kb 3hete es 16:(
2013. júl. 17. 11:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor lassan meg kell jönnie a mensidnek nem?

amúgy ez a megszakításos módszer nem a legjobb, használjatok inkább gumit, ne játszatok ezzel. Ha terhes leszel és most nincs pénz tesztre hogyan lenne később egy abortuszra, ill. egy kisbabára. nem leoltásnak szántam, csak jó tanácsnak.

2013. júl. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
500 Ft egy teszt, 3 hét alatt már kimutatja, csináld meg. A tüneteid túl koraiak lennének, a melled ráncosodása teljesen indokolatlan 3 hét után, a vizelési inger is az.
2013. júl. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
a rossmannba 399ft a teszt.
2013. júl. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 fcsenike ***** válasza:

Az milyen tünet, hogy ráncosodik a melled? Én terhes vagyok és az elején egyből megéreztem, hogy terhes vagyok mikor nem a szokásos tünetek jöttek hanem mellfeszülés volt ezerrel meg egy kis derékfájás, mint ha meg akarna jönni. De már éreztem, hogy nem fog :) Amúgy a vizelési inger szerintem elég korai. MÉg is mi nyomná a hólyagodat?

Furcsa tüneteid ellenére én azért vennék egy tesztet. Inkább kérj anyudtól, ha neked nincs rá. Az ilyen nem játék!


Amiket írtam nem rossz indulatból írtam.

2013. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!