Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szűzhártya?! Veletek is volt...

Szűzhártya?! Veletek is volt ilyen? Titeket nem zavar? (Bocsi, hogy hosszú)

Figyelt kérdés
Nekem az a gondom, hogy amióta elvesztettem a szüzességem, zavar a "megmaradt szűzhártyám". Mert ugye, attól, hogy az ember elveszíti a szüzességét a szűzhártyája megmarad, csak átszakad. Úgy hallottam, hogy véglegesen a szülésnél szakad el teljesen. Nos a problémám az lenne, hogy most éppen menstruálok. Korábban is volt olyan gondom, hogy amikor a tampont ki szerettem volna húzni, beleakadt ebbe a szűzhártyába. Engem ez most már kezd eléggé zavarni. Illetve most a mai nap során már picit fájdalmas volt a tampon felhelyezése. De betétet nem tudtam használni, mivel olyan helyen voltam ahol kérni nem tudtam és venni sem. Néha csak úgy tudom felhelyezni, hogy a szűzhártyát "felnyomom" vele. Mellette nem tudom mindig. Most olyan ez a szűzhártya, mintha "ki lenne sebesedve". Ha hozzáérek nem fáj. De picit érzékeny. És egyszer szexuális aktus közben is zavaró volt, mivel a párom nem tudta rendesen felhelyezni a hímvesszőjét, mivel hát "útban" volt ez a szűzhártya. Nem fájt, és már nem vagyok szűz, de mégis fura volt. Veletek volt már hasonló? Esetleg ki hogyan oldotta meg? (komoly válaszokat kérnék!)

2013. jún. 9. 20:17
 1/2 A kérdező kommentje:
Érdekelne, hogy mitől lehet ilyen piros és kisebzettnek tűnő ez a "megmaradt szűzhártya". Valakinek valami tipp? Hasonló tapasztalat?
2013. jún. 10. 17:14
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz, megoldja a problémát.
2013. jún. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!