Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtti nagyon...

Menstruáció előtti nagyon erős hátfájásra mi a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Pár nappal a menstruációm előtt jelentkezni szokott felfázáshoz hasonló fájdalom... vesém környékén, veséim alatt.. eleinte azt hittem felfázás, de rendszeressége miatt elég egyértelműnek adódott.


Nagyon sok gyógyszert kipróbáltam, de nem segített semmi.

Női bajokra gyógyszer, általános fájdalomcsillapítók,.. de semmmi. Max. egy kicsit enyhul a fájdalom, de aztán újra felerősödik.

Kezdi rettenetesen megkeseríteni az életemet.


17/L



2013. júl. 17. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1 orvosi kivizsgalas

2 rendszeres sport, extra edzessel a menzesz elotti napokon

2013. júl. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Menstruáció első napjain én is hasonló tüneteket produkálok, ami bevált az évek során az vastag zokni , forró vizes palack, melegítő párna. Nagyszerűen ellazítja az izmokat ìgy szinte teljesen megszünik a fájdalom .
2013. júl. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A méhet tartó szalagok feszülnek. A méh a kismedence közepén helyezkedik el és egy szalag rendszer tartja a helyén. Felfelé a keresztcsont felső pereme fölé halad kettő szalag és annak két oldalán tapad. Lefelé is halad szalag, amely a kismedence fenekét átfúrván a combizmokat fedő bőnyével kapcsolódik / ez egy vastag fehér kötőszövetes tok/ mindkét lábban. Amikor készülődik leválni a méhnyálkahártya / szülésnél is ezért fáj a derék/ a méh izom összehúzódik így kisebb lesz a méh és megfeszíti ezeket a merevebb kötőszövetes szalagokat. Van aki jobban érzi, van aki kevésbé. Van aki a felső szalagok vongálódását érzi, van akinek a lefelé haladó szalagok megfeszülése sugárzik a combjába, menni is alig tud.

Nem tudom, hogy próbálta-e, hogy elkezdesz a legapróbb jelnél szedni No-Spa tablettát, 2x1 tabl/nap. Tehát már akkor, amikor a vérzésnek még híre -hamva sincs, hogy laza méh izommal kezd a menstruációs napokat. Ezt lehet kombinálni fájdalom csillapítóval /Algopyrinnel, Cataflammal/

2013. júl. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!