Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pimafucin hüvelykúp menstruáci...

Pimafucin hüvelykúp menstruáció első napján?

Figyelt kérdés
6 db Pimafucin hüvelykúpot kaptam az orvosomtól. De elszámoltam magam, és csak 5 db-ot tudok felhasználni, mert a 6.-on megjön a menstruációm. Lehet abból bármi baj ha az elmerad (értem ez alatt, hogy továbbra is fennáll a fertőzés, nem javul, nem fejti ki hatását)? illetve hogy amnstruáció után felhelyezzem azt a megmaradt kúpot?
2013. júl. 19. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha megjönne előbb, akkor a megmaradt kúpot a vérzés után kell elhasználni.
2013. júl. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ettől függetlenül még kifejti a hatását a kúp és használ ugye? Mármint nem fölöslegesen használom el, igaz?
2013. júl. 19. 11:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért használnád feleslegesen?

A fertőzés ott van benned. Ha elkezded használni, akkor a vérzésig ami hatást ki tud fejteni, azt kifejti. Viszont egy kezelést mindig végig kell csinálni. De a vérzés semlegesítheti a hatását, ezért kell megvárni, míg elmúlik és utána befejezni. Hogy a maradék hatóanyaggal teljes legyen a kezelés.

2013. júl. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azzal tisztában vagyok, hogy végig kell csinálni! Csak féltem tőle, hogy ha menstruáció előtt nem fejezem be az egész kúrát, akkor lesz e valami hátrányos hatása!

de azért köszönöm a választ!

2013. júl. 19. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!