Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késhet a menstruáció a stressz...

Késhet a menstruáció a stressztől?

Figyelt kérdés
Holnap megyek nődokihoz, nem emiatt, egy olyan vizsgalatra amit mindenképp meg kell csináltatnom. Tegnap meg kellett volna jonnie. Zavart, hogy pont igy kell vizsgalatra mennem, hogy meglesz, erre most kesik. Lehet ettől?
2013. júl. 19. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. júl. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én elszámoltam magam, és mire az időpontot kaptam nőgyógyászhoz, már második napja kellett volna meglennie. De nem volt, és még három napot késett. Az első vizsgálatom volt, alapból nagyon féltem, meg attól is, hogy megjöhet. És láss csodát, késett. Pedig nekem nagyon pontos 28-9 napos szinte mindig, max előbb jön meg, de később sose.

A stressz már csak ilyen. Rengetegszer hallottam már, hogy valaki rettegett attól, hogy teherbeeshet (védekezés mellett!) és késett akár két hetet is...

2013. júl. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, késhet a stressz miatt.
2013. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
persze,akár stressztől is:)
2013. júl. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!