Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van ez? Megállt a...

Miért van ez? Megállt a mellem a növekedésben.

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és 10 évesen jött meg. Miután megjött azután elkezdett nőni a mellem aztán egy év után meg állt a növésben és azóta nem akar nőni. Mikor megjön akkor mindig kicsit érzékeny és "mintha" nőne kicsit de aztán miután elmúlik akkor vissza áll "alapméretbe". Miért van ez? Ugye fog még nőni?
2013. júl. 20. 23:44
 1/8 Egy ork ***** válasza:
20 éves korodig fog még nőni, és biztos szép, érett nő leszel.
2013. júl. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Anyukámnak sem nagy sajnos.. Befolyásolhatja az enyémet is ez?
2013. júl. 21. 00:03
 3/8 anonim ***** válasza:
igen, a genetika is befolyásolhatja, de nem garantálja. Mekkora a méreted? Amúgy az sem baj, ha nem nő túl nagyra, nem a mell mérete számít. :) De biztos, hogy fog még nőni.
2013. júl. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a magnyugtató válaszokat :) Egyébként 70-75b. :S
2013. júl. 21. 01:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Még nőhet a melled, de ha nem így lesz akkor sincs semmi baj, mert nem a melled miatt leszel értékes!
2013. júl. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen tisztába vagyok vele de azért mint minden nő jobban elfogadja magát úgy hogy van is ott valami.. :) (szerintem)

Egyébként meg köszönöm a megnyugtató válaszokat!:)

2013. júl. 21. 16:02
 7/8 I.need.it*-* ***** válasza:
nekem is az egyik csöcsöm nagyobb és nagyon látszik xd nagyon gáz de remélem majd azér nő még :D neked is fog és normális lesz ><
2013. júl. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
második vagyok, nekem is nagyobb a jobb mint a ball xd de még nekem is fog nőni :)
2013. júl. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!