Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » úgy érzem, hogy megállt a...

úgy érzem, hogy megállt a hasam a növekedésben, baj lehet? Nektek mikor nőtt látványosan sokat?

Figyelt kérdés
most 28 hetes vagyok!
2012. okt. 9. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem elfér most a baba bent, ezért nem nő...majd pár hét és úgy is hízik, akkor majd újból megindúl...utolsó 10 hétben még rengeteget nő ám :)
2012. okt. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdező nem lehet baj,nem mindig fő nőni a hasad.Később fog csak igazán,beindulni
2012. okt. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! 21. héten 115 centis volt a pocakom, 26. héten 118 (a méh függőlegesen 32), 29. héten 114 centi (a méh függőlegesen 41!). Igen, ilyen nagy.


Igazából alakul folyamatosan, nekem 28. hetesen fordult fejállásba a picilány, és teljesen megváltozott a pocakom külalakja is. Addig amolyan kerek volt, most pedig hosszúkás.

2012. okt. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nekem sem minden héten nőtt nagyot...beindul ő még :)Majd utána az fog idegesíteni, hogy mindenki ezzel jön, hogy milyen nagy. :) Engem zavar például...pedig nem nagyobb az átlagnál. :)


34 hkm

2012. okt. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!