Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki megállt a magasságbeli növekedésben a kondi miatt? (olyan aki fiatalon kezdte)

Figyelt kérdés
Ha igen kérlek írjátok le mit hogyan csináltatok
2012. febr. 21. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:

én olyan 16 évesen már edzettem géppel, igaz nem rendszeresen.

és 186-190 centi között vagyok, hát megállt a növekedésem de ez van. nem sajnálom. de az is lehet, hogy a tv-nézéstől volt, mert középiskolában még tévéztem.

2012. febr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kösz a választ.
2012. febr. 22. 12:08
 3/6 anonim ***** válasza:
hozzátenném abban a korban és magasságban már véglegesnek tekinthető a magasság, és ezért áll le a növekedés..
2012. febr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mátyás3 válasza:

Ez nem így működik, hogy a kondi miatt nem nősz...

Amíg el nem éred a teljes magasságodat és NEM SZABAD kondizni, elvonja a kalciumot a csontoktól és nem fogsz nőni, törékenyek lesznek a csontjaid. Fiatalkorban állóképességfejlesztő gyakorlatokat lehet (érdemes) csinálni: úszni futni...

2012. febr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

elvonja a kalciumot? :D

az nem számít, hogy manapság már a kalcium igény többszörösét fogyasztjuk, ha táplálék kiegészítővel pótoljuk az ajánlott bevitelre.

2012. febr. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
eddig én elég lazán csinéltam nem gondoltam annyira komolyan(max 20-25 kg lehúzás tárogatás), most szerettem volna elkezdeni ezért írtam. voltunk orvosnál is azt mondta még nőhetek és edzhetek is, csak már megszoktam hogy kikérem a véleményeteket:) köszönöm mindkettőtöknek:)
2012. febr. 23. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!