Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az lenne a kerdesem, hogy...

Az lenne a kerdesem, hogy miert van az hogy egy honapba 2x menstrualok ez eddig 2x tortent meg tehat 2 honapba 4x menstrualtam volt mikor tovabb tartott volt mikor csak 4 nap volt 14 eves vagyok es csak 5 honapja menstrualok?

Figyelt kérdés

2013. júl. 22. 19:07
 1/4 anonim válasza:
Valószínűleg azért van mert fiatal vagy és még csak most kezdtél menstruálni. :) Az elején még nem feltétlenül rendszeres. Szerintem beszélj anyukáddal erről, és ha huzamosabb ideig nem áll be viszonylag normálisra akkor érdemes megkérdezni erről egy orvost. Most még ne izgulj, de mondd el anyukádnak (ha még nem tud róla), és várj türelmesen. :)
2013. júl. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első 1-2 évben előfordulhat az is, hogy sűrűbben jön meg a menstruáció.
2013. júl. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2év alatt kell,h beáljon normálisra. Nekem is volt ilyenis,és olyanis,h 2-3hónap kimaradt..
2013. júl. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :) Csak azt remelem.hogy amikor megyunk nyaralni nem pont akkor jon meg :)
2013. júl. 24. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!