Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjött a menstruációm....

Megjött a menstruációm. Szerintetek meddig fog tartani egy hónapban?

Figyelt kérdés

Nekem nem fáj a hasam,mert megjött..lehet azért mert ez az első...nem tudom eppen csak eleg későre vettem eszre..mikor WC-ztem..de azt hallottam hogy mindenkinel na jó nem mindenkinél de egyes személyeknél más a reakcio valakinek nem fáj a hasa(pl-mint nekem)valakinek 1-2 hétig tart..vagy 2+3 napot.

Szerintetek meddig fog tartani egy hónapban és ha mongyuk 20-án jött meg akkor a következő honapban is 20-án jön meg?



2013. júl. 22. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:

1-7 nap max

mától számítva 28 nap múlva kellene a nagykönyv szerint legközelebb megjönnie, de készülj fel rá, hogy ez valószínűleg még jóideig kiszámíthatatlan lesz

2013. júl. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen..:)
2013. júl. 22. 21:29
 3/5 anonim ***** válasza:

örülj hogy nem fáj, én könnyeztem a görcstől.


van akinek fél év is kimarad két menzesz között. az első pár évben előfordul.


személysserint 29 nap után jött a második, vagyis 28 napos ciklusom volt.(azóta sem volt 28, egyszer sem). aztán 25,36 napos ciklus, amit egy 19 napos követett..

naptárban vezetem, az első óta. nagyon fontos leírni.

2013. júl. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első 2-3 évben teljesen kiszámíthatatlan a menstruáció. Akár hónapok is kimaradhatnak. Viszont ha fél évnél több lenne 2 menstruáció között, akkor érdemes orvoshoz menni!
2013. júl. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm nagyon hasznos számomra,hogy leírtátok,köszönöm!!!
2013. júl. 23. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!