Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most mire gondoljak, mi bajom...

Most mire gondoljak, mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászati vizsgálat után nem mutattak ki sem bakteriális sem gombás fertőzést. Tenyésztést is csináltak, az is negatív. annyit mondott hogy magas a fehérvérsejtem ami egy gyulladásra utal de már gyógyulóban van. Tünetem nincsenek. Korábban sűrű, darabos folyás, érzékeny aktus közben. más nem. Azt mondta a doktornő hogy a következő vizsgálatnál még elvégez 3 tesztet, ezeket már nemi úton terjedő betegségekre, a pontos betegségeket nem mondta, csak azt hogy nehéz őket kimutatni mert tünetmentesek. Hüvelyváladékból lehet egyáltalán fehérvérsejt számot kimutatni?
2013. júl. 24. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát jobb esetben nem. Azt vérből szokták.

De pontosan milyen tünetekkel mentél el a dokihoz? Nem lehet, hogy trichomoniásis-ra gondolt a doktornő?

2013. júl. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Korábban a barátom kiütéses lett, azt gondoltuk gomba, canestentől elmúlt neki. Nálam nem volt sem kiütés sem viszketés csak sűrű, darabos folyás és érzékeny volt együttlétek során. Caneseten duo-t használtam, és már nincs tünetem. dokinő sem találta semmi fertőzésre utaló jelet, a tenyésztés sem mutatott semmit csak azt hogy magas a fehérvérsejt számom. BÁr nem értem hogy kenetből hogy tud lehet fehérvérsejtet kimutatni. aztán javasolta hogy csinálna még 3 vizsgálatot ha később bemegyek, szintén mintavétel után. ezekre mondta hogy tünetmentes betegségek de szexuális úton terjedők. 6 éve vagyok a barátommal és ezalatt nem voltunk más partnerrel.
2013. júl. 24. 12:27
 3/3 anonim ***** válasza:
A kenetben mikroszkóp alatt láthatók a fehérvérsejtek,amik amúgy is találhatók benne,de gyulladás esetén több van. STD betegségeknek hívják ezeket,utána tudsz nézni a neten is,de messze nem biztos még,h ez van nálatok.
2013. júl. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!