Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet h komoly bajom van?

Lehet h komoly bajom van?

Figyelt kérdés
3 eve jott meg eloszor a menzeszsem. Egesz szepen beallt kb 1 ev alatt. De most nagyon megijedtem mert az elmult 7-8 honapban csak 3x jott meg. Nagyon felek h vmi baj van. Imadom a gyerekeket es sztem belehalnek ha nekem nem lehetne.

2013. júl. 15. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Azért ne gondolj ilyen hamar ilyen rosszra :) Szedsz valami gyógyszert? Volt mostanában súlyosabb fertőzésed vagy valami?

Ha nem, vagy nagyon félsz menj el nőgyógyászhoz :)

2013. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj orvoshoz, hiszen csak ő tud biztosat mondani vizsgálat után.
2013. júl. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

17 éves korodig nem probléma.

2013. júl. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már ezt a 17 éves kort !!!!

Nem az számít, hanem az első menstruációt követő 2-3 éven belül kell közel azonos időpontra beállnia!


Ha, ahogyan írod, az elmúlt hónapokban ez a kimaradás többször fordult elő, akkor érdemes lenne orvoshoz menni és hormonszintet nézni.

2013. júl. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsokat :) mostmar biztos azt fogom tenni h elmegyek dokihoz. Csak meg nem voltam soha... 14 vagyok. De a kerdesedre valaszolva nem, nem szedek gyogyszert es nem volt komolyabb fertozesem.
2013. júl. 16. 08:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Ettől azért még nem kell megijedni. Nagyon kormán kezdtél menstruálni, most változik a hormonrendszered, ezeket a kimaradásokat valószínűleg ez okozza. Azért érdemes orvoshoz menni, hogy megvizsgáljanak és ha szükséges akkor gyógyszert adjanak. Ettől még nyugodtan lehet majd kisbabád, de jobb ha előbb van kezelve, mint akkor, amikor aktuális lesz. Ráadásul egy csomó kellemetlenségtől megkíméled magadat (váratlan időben megjövő menstruáció stb...)
2013. júl. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

14 évesen teljesen felesleges ezzel orvoshoz menned, azt mondaná, hogy 17 éves korodig ráérsz még.

Ha addig nem lenne rendszeres, akkor gyere vissza, addig meg türelem.

Van, akinek csak 18 évesen jön meg!

2013. júl. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!