Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy 14 éves lánynak már...

Egy 14 éves lánynak már kialakul a szexualitása?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 19:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Kialakult szexualitás? Mit értesz pontosan ez alatt?

Hogy lehet-e érett egy lány 14 évesen a szexre?

Nem igen. Testileg lehet, bár láttunk már olyat, hogy még nem is menstruált, de már szexelt.

De sem tudásban, sem felelősségben közel nincs egy 14 éves ahhoz, hogy nyugodt szívvel nemi életet éljen.

2013. júl. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

mindenki más ütemben fejlődik, így konkrét választ nem lehet írni. van aki testileg igen, szellemileg messze nem. van aki szellemileg rég, de a teste még nem kész rá. aztán van a két véglet: aki mind a két esetben megérett rá és az aki semmilyen téren sem.


de ezek inkább 15 éves korra alakulnak ki, akkor jutnak el a lányok egy bizonyos pontra.

2013. júl. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem, hanem hogy egy 14 éves lány tudja e hogy he ho vagy bi.
2013. júl. 25. 19:10
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem tudhatja.

Esetleg eljátszott a gondolattal, és még az is lehet, h tetszett neki, lehet ki is próbálta a smacit pl. egy bnőjével, de abból még nem következhet, h tudja is.

2013. júl. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A kíváncsiság, és ki is próbálása még nem egyenlő azzal, h mindjárt pl. bi is az illető. Előző voltam.
2013. júl. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti én már 14 éves korom előtt tudtam hogy meleg vagyok. Bár srác vagyok, és azt mondják mi később érünk, meg hogy kamasz korba vannak ilyen "hullámok" hogy nem biztos az ember a szexualitásában, de engem mindig is a fiúk vonzottak, 12-13 éves korom óta.
2013. júl. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Bocs h ilyet kérdezek, dee hogy a francba kerülsz a nők egèszsége rovatba ha fiuvagy?
2013. júl. 25. 19:30
 8/16 anonim ***** válasza:

Bocs, deha még, ha adod is magad alá a lovat, és teljes mértékben ezt akarod bemesélni magadnak, h az vagy, akkor előbb utóbb valóban az is leszel.

Hogy nem érdekelnek a lányok, az azért is lehet, mert még nem találtad meg azt a személyt, illetve, azért is, mert gondolom fiúkkal jobban barátkozol, de az még szintén nem egyenlő azzal, h meleg vagy.

Majd, ha 20on éves korodba sincs egy lány se, akire felállna - bocs, a kifejezésért -, még úgy se, h valóban kipróbáltad, többször is, akkor elkezdhetsz azon gondolkodni, h a meleg vagy. De persze ez csak az én véleményem, és véletlen se úgy ítéld meg, h meleg ellenes vagyok, csak hát írásba nehezebb ezeket a dolgokat jól megfogalmazni számomra. Én most úgy érzem, h nem fogalmaztam sértőn, de ez csak az én érzetem, remélem jól érzem.

2013. júl. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy hogyha simán egészség témakörre mész, akkor kilistázza az összes alkategóriába feltett kérdést? okoska.
2013. júl. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Oké most már értem :) Hihi okoska vagyok :D
2013. júl. 25. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!