Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Escapelle esemény utáni tabletta?

Escapelle esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés
Július 20.-án kellett volna megjönni a bajomnak. 25.-én történt az esemény, nem védekeztünk, aznap bevettem egy esemény utáni tablettát. Mikor fog megjönni előreláthatólag, mikor így is már egy hetet késett majdnem?
2013. júl. 26. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az ideg miatt késik, próbálj megnyugodni.

Tudom, hogy könnyű mondani, de muszáj lenne.

Én is "ettem" már egyszer Escapelle-t egy csúnya gumi-balesetnek köszönhetően. Bár ez a menzeszem elmúlása után kb. 5 nappal történt. Mindenesetre gyönyörű módon felborigatta az egész hormonháztartásomat, 10 nap múlva megjött megint (bár mondta is a doki, hogy vérezni fogok), nagyon sok volt és nagyon intenzív. Körülbelül két hétig véreztem, meg még egy hétig barnázgattam utána, és erre egy hónapra jött meg újra "rendesen". Rohantam dokihoz, írattam fel fogamzásgátlót, és a következő (tehát a tablettás vérzés után a második) menzesztől kezdve szedem, nem bízok a gumiban már.

Én még egy hetet várnék, ha akkor se lesz minden rendben, akkor azért csak meglátogatnám az orvost...

2013. júl. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
okés. köszönöm szépen :)
2013. júl. 27. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!