Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Folyásom van, de...

Mi lehet ez? Folyásom van, de nem viszket vagy ég.

Figyelt kérdés

Egy ideje fehéres sárgás folyásom van, kicsit sűrűbb, kb. napota vagy két naponta egyszer. Szex közben egészséges átlátszó. Tegnap olyat vettem észre, hogy a nagyajkaim belső felülete kipirosodott, mintha kidörzsöltem vola, mert csípett miközben vizeltem. De csak egyszer, azóta nem. Havonta egyszer vagy kétszer nagyon erős fájdalom nyilal az alhasamba, de ezek is csak 4-5 másodpercig tartanak. Mint már írtam, nem viszket, nem ég, nem is darabos a folyásom, szóval a gombás fertőzés kizárom. Lehet, hogy komolyabb a bajom?

16/l



2013. júl. 26. 21:51
 1/2 pancsika88 válasza:
Szerintem mindenképpen menj vele dokihoz! attól függetlenül hogy nem viszket vagy ég még lehet gomba ha időben kezeled elkerülheted a kellemetlenebb panaszokat!
2013. júl. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Meg legutóbb észrevettem, hogy ahol piros volt, ott most kisebb csomók vannak. Ez csak nem lehet már gomba. Vagy igen?
2013. júl. 27. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!