Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb 1 hete viszket a hüvelyem,...

Kb 1 hete viszket a hüvelyem, de pár napra elmúlt, de ma megint előjött nagyon erősen, és a folyásom is ragacsos lett, a vizeletem pedig sötétnarancssárgás lett, és szúr, csíp, ez mi? 21/L

Figyelt kérdés
gomba, vagy felfázás? vagy egyéb? mit tegyek? :S még sosem voltam nőgyógyásznál
2013. jún. 20. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
akkor itt az ideje, hogy elmenj egyhez
2013. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de szerintetek mi lehet ez?
2013. jún. 20. 20:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én valami fertőzésre tippelek. de nem százas
2013. jún. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ideje felnőnöd, és elmenned egy nőgyógyászhoz

az ilyen bajok nem múlnak el maguktól - következmény nélkül

siess, ez nem játék

2013. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
na pont ilyen esetekre valo az orvos mikor baj van. en sem vagyok annak tamogatoja hogy allandoan a nogyogyasznal kell ulni mikor nincs semmi panasz. erdekessegkent elmondanam h en 27 evesen voltam eloszor nogyogyasznal mivel nem volt semmi betegsegem, akkor is azert mert fogamzasgatlo kellett. de ha ilyen fertozesem lett volna bizony mentem volna hamarabb.
2013. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Hasonló helyzetben vagyok csak én 19 éves vagyok.. Elmentem dokihoz és adott rá gyógyszert kenőcsöt , lehet gomba vagy fertőzés ő megmondja . Fontos , hogy elmenj, én is halogattam de jobb ha minél hamarabb elmész .
2013. jún. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak orvos tudja megmondani, hogy mi bajod van, és ő adhat megfelelő kezelést rá!
2013. jún. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!