Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kérhetek úgy laborvizsgálatot...

Kérhetek úgy laborvizsgálatot a nőgyógyásznál, hogy nem indokolom meg?

Figyelt kérdés
Hüvely heveny gyulladásom volt, elszedtem a kiírt gyógyszer, de a tünetek megmaradtak, szerintem semmit nem ért. Most ha visszamegyek nőgyógyászhoz azt nézem ki belőle, hogy felír egy másik gyógyszert, de szeretnék egy alaposabb kivizsgálást. Ez ingyenes? Ha egyszerűen csak megkérem, akkor meg fogják csinálni?

2013. júl. 27. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Laborvizsgálattal ilyen problémára nem igen mész semmire.

A hüvelyedből kellett volna kenetet vennie az orvosnak és azt elküldeni tenyésztésre, mert abból tudta volna pontosan megmondani, hogy milyen kórokozó okozta a fertőzést-gyulladást a hüvelyedben és akkor célzottan tudott volna kezelni.

Egy sima laborvizsgálatnál nem néznek kórokozót.

Ahhoz külön kórokozóra vett vérvétel szükséges. És azt meg csak úgy nem csinálnak.

2013. júl. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem.
2013. júl. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként kenetet vett a doki?
2013. júl. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De hogy csinálhat olyat, hogy csak betippel egy gyógyszert? Biztos, hogy feleslegesen költöttem, rá, szerintem még rosszabb, mint eddig volt.
2013. júl. 27. 12:14
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, csak "belenézett". 5 perces volt az egész.
2013. júl. 27. 12:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj másik orvoshoz.
2013. júl. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És ebből lehet baja a barátomnak, ha aktus nem volt, csak orális kielégítés, mert amikor elszedtem a gyógyszert azt hittem már jobb, de petting közben fájt a hüvelyem.
2013. júl. 27. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!