Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb 1éve 2x jön meg a hónapban...

Kb 1éve 2x jön meg a hónapban P2es az eredményem vagy néha rosszabb vajon valaki csinál valamit? Mert eddig jó pár nőgyógyásznál jártam és azóta is igy vagyok! Hová menjek hogy segitsen valaki?

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:

endokrinológushoz menj, mert a nőgyógyász csak a tüneteidet kezeli

nem normális 2 hetente menstruálni

2013. jún. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én már rettenet elvagyok keseredve nem tudom hová fordulhatnék! Az milyen doki amit irtál? Bocsi a butaságomért de nem tudom!
2013. jún. 21. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:

az endokrinológus a hormonális rendszerrel foglalkozik, a belső elválasztású mirigyekkel

beutaló kell a háziorvostól és sok türelem, mert kevés endokrinológus van az országban, ha nem magánúton mész, hanem tb alapon, akkor általában 6 hónapos a várólista

vérképet fog kérni, hormonokkal, megnyomogatja a nyakad, hogy a pajzsmirigyed rendben van-e, esetleg kér uh-t és alaposan kikérdez

2013. jún. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Hát biztosan kevesen lehetnek mert nem is hallottam még hogy nálunk lenne ilyen!Utána fogok járni! Amugy a nőgyógyász még a tüneteket se kezeli :(
2013. jún. 21. 16:50
 5/5 A kérdező kommentje:
Képzeljétek szuper jó dolog történt julius 10.-re már kaptam is időpontot ugy örülök remélem segit majd rajtam!
2013. jún. 25. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!